CiciBiciDiciMici - CiciBiciDiciMiciFM - DjMiceyMiney
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» al gece yarilarimi benden al cikmaz sokaklarimi al hepsini senin olsun birde sen yat onlari
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 2:00 pm tarafından Galip*

» Alismak cok zor bu yalnizliga sen baska yerde ben baska yerde soluyoruz hasretimizle
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:58 pm tarafından Galip*

» ah kalbim sevmek iyi gelmez bize biraz ceksek bile cikariz biz düze
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:57 pm tarafından Galip*

» ah hayat her günün mahser her gece yara yasadim bir ömür ucurumda vurgun vurgun üstüme
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:56 pm tarafından Galip*

» Aglayarak Doguyor yakinarak yasiyoruz ve düs kirikligi icinde ölüyoruz
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:55 pm tarafından Galip*

» Aglayarak doguyor yakinarak yasiyor düs kirikligi icinde ölüyoruz
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:54 pm tarafından Galip*

» Aglamaktan DegilBirgün Aglayamamaktan Korkuyorum
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:53 pm tarafından Galip*

» Aglarim Diye Dinlemedigim Sarkilar Var
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:51 pm tarafından Galip*

» Aglamak Gözlerdn Akip Kurtuluyor da Susmalar Icinde Birikip Duruyor
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:50 pm tarafından Galip*

» Affedecekmisin Beni Tekrar Sevecekmisin Yoksa Beni hayatindan Silecekmisin?
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:49 pm tarafından Galip*

» Acitma Canimi Acma Yeni Bir Yara zateb Doluyum Kapanmais Yaralarla
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:48 pm tarafından Galip*

» Verecek Baska Bir Mutlulugun yoksa acilarini ver bana
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:47 pm tarafından Galip*

» Aci Gözyasi Var Hep Silinmeyi Bekler Dolunay Var Bu Aksam
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:46 pm tarafından Galip*

» Ben Kimseyi yakmadim Onlar Benim Ates Oldugumu Bile Bile yanima geldiler
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:45 pm tarafından Galip*

» Senin Ihanetin Kadar ACi degil sigaramin tadi
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:44 pm tarafından Galip*

» aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:43 pm tarafından Galip*

» his kimse gülümsemeyi satin alabilecek kadar zengin degildir
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:42 pm tarafından Galip*

» yüregimin sol yanina iltica etmis bir asksin sen
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:36 pm tarafından Galip*

» iste bu vakit varya bu vakit tam seni özlemelik
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:35 pm tarafından Galip*

» ilesme yanlizligima
aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Icon_minitime1C.tesi Şub. 25, 2017 1:34 pm tarafından Galip*

TIKLA ve GÜL
HAFTANIN RESMi
RESiME TIKLA

aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler

aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Empty aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler

Mesaj  Galip* C.tesi Şub. 25, 2017 1:43 pm

aci gözyaslarim var hep silinmeyi bekler yüregimde bir umut var askindan davet bekler Aci_gy10
Galip*
Galip*
Web Master
Web Master

Anzahl der Beiträge : 232

- Similar topics